Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture
Strona główna > Biznes > Budowa mieszkań > wiązary dachowe

wiązary dachowe

wiązary dachowe

Zdecydowałem się na budowę domu i jestem obecnie na etapie szukania wykonawców do poszczególnych etapów. Między innymi pod kątem dachu i tutaj mam na projekcie wykonanie wiązarów, jak możecie mi polecić jakąś firmę pod tym kątem to dajcie znać.

Działaecki

Posty: 1

 
Niektóre firmy, które zajmują się wykonywaniem drewnianych konstrukcji oferują taką ofertę, w ramach której również sprzedają suche drewno więc na takie propozycje ewentualnie także można liczyć.

Alfonsik5

Posty: 4

 
Warto mieć na uwadze to jak konstrukcje dachu są wykonywane, ponieważ od tego może zależeć czy faktycznie będzie to element spełniający oczekiwania. Dobrze wykonany dach to potem gwarancja, że cała konstrukcja domu jest stabilna i odpowiednio zabezpieczona.

Radziu

Posty: 9

 
Na pewno wycinanie więźby z użyciem CNC ma taki plus, że to metoda, która charakteryzuje się bardzo wysoką dokładnością i jej wykorzystywanie gwarantuje, że powstające elementy będą perfekcyjnie dopracowane i będzie można liczyć na ich odpowiednią jakość.

Yuri20

Posty: 11

 
Wydaje mi się, że do zamówienia wiązarów warto szukać firmy z doświadczeniem, tak, by faktycznie mieć gwarancje, że będą one zrobione na odpowiednim poziomie i będziemy zadowoleni z tego jak te wiązary się sprawdzą i potem jak wykonana będzie cała konstrukcja dachu.

hamm45

Posty: 5

 
Faktycznie przy konstrukcjach drewnianych na pewno liczyć się będzie doświadczenie więc warto będzie szukać kogoś kto będzie w stanie taką konstrukcje wykonać i będzie miał odpowiednio przygotowaną ofertę a także dostęp do właściwie przygotowanego drewna.

Gumis

Posty: 3

 
W Zachodniopomorskim drewnem zajmuje się między innymi Jonda - http://jonda.pl/. Wykonują różne konstrukcje. Take elementy prefabrykowane jak wiązary. Współpracują z doświadczonymi firmami, stosują CNC, dzięki czemu liczyć można na precyzje przy wykonywaniu.

Gabat

Posty: 8

 
Konstrukcje dachowe warto będzie zamawiać w takich firmach, które znają temat i się w tym specjalizują i będą w stanie dobrać drewno i potem zająć się wykonaniem czy to więźby czy prefabrykowanych wiązarów w zależności od tego co będzie się realizować w danym budynku.

oligart6

Posty: 17

 
Myślę, że jak chodzi o konstrukcje wykonywane z drewna to można obecnie liczyć na wiele różnych firm, które będą się tematem zajmować dzięki czemu każdy będzie miał okazję wybrać to co jemu będzie najbardziej odpowiadało i faktycznie będzie to konstrukcja zrobiona na właściwym poziomie.

Yuri20

Posty: 25