Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Szkoła podstawowa Marki, gdzie wysłać dziecko

Szkoła podstawowa Marki, gdzie wysłać dziecko

Dzień dobry.

Mój maluszek w przyszłym roku ma zacząć swoją edukację i się zastanawiam która szkoła podstawowa Białołęka jest rzeczywiście dobra?

Na jaką pożądane byłoby zwrócić uwagę?

pracuss33

Posty: 29

 
Hej. Bardzo się raduję że odwiedziłam to forum bowiem dzięki temu wiem czym się kierować wybierając szkołę dla mojego dziecka.

To bardzo dobrze że wymieniamy się takimi informacjami.

Babeczka

Posty: 34

 
Hej.
Może wystarczyłoby porozmawiać z dyrektorstwem takiej placówki. W końcu oni chyba najlepiej udzielą informacji o tym w jaki sposób dba się u nich o bezpieczeństwo. Tak mnie się przynajmniej wydaje.

Motospec

Posty: 21

 
Cześć.

A może jednakże pożądane byłoby nieraz troszkę poszukać samemu. Ja trafiłem na link http://www.szkolacervantesa.pl przeszukując Internet i wydaje mi się iż to właśnie strzał w dziesiątkę. Opinie rodziców są na tak, to chyba nie ma co dalej szukać.

Duzydom

Posty: 29

 
Hej. Szukając szkoły kierowałam się na pierwszym miejscu tym czy jest w niej stosownie wykwalifikowana kadra nauczycielska. Sprawdzałam czy nauczyciele mają doświadczenie i w którym są wieku, bowiem przecież wiek świadczy o tym czy już długo uczą.

Miki

Posty: 13

 
Cześć.

Rzeczywiście zajęcia pozalekcyjne to dość ważna sprawa ponieważ dzisiaj nie każdego rodzica stać na posyłanie dziecka do szkoły językowej czy tez na inne zajęcia. W szkole takie zajęcia organizowane grupowo są na pewno dużo tańsze no i dziecko pozostaje w jednej placówce do czasu odbioru go przez rodzica.

johan111

Posty: 31

 
Dzień dobry.

Zgadzam się że zapewnienie odpowiedniej kadry i bezpieczeństwa w szkole do której ma iść nasze dziecko to podstawa ale liczy się także podejście edukacyjne. Dla mnie ważne jest także to czy szkoła wychodzi ze swej strony z inicjatywą organizacji zajęć pozalekcyjnych.

Laseczka

Posty: 21

 
Hej.

No ciężka cię czeka decyzja do podjęcia. Ja też bardzo długo szukałam i przebierałam i pomimo że dziecko juz prawie kończy swoją szkołę to ja nadal nie jestem tak na sto procent pewna czy podjęłam prawidłową decyzję. To dopiero wyjdzie jak to się mówi w praniu.

ChosenOne

Posty: 18

 
Witam.

to prawda że nieraz rodzice unikają kontaktu ze szkoła jak ognia. A to niedobrze bo to nieraz nie daje z nimi kontaktu i jak coś jest niedobrze to za późno bywa. Kontakt rodzica ze szkoła musi być w każdej porze dnia.

Różyczka

Posty: 26

 
Witam. Jednak nie zmienię swojego zdania odnośnie osobistego odwiedzenia takiej placówki i jej sprawdzenia.

Wydaje mi się że to będzie najbardziej odpowiedzialne zachowanie z mojej strony. W końcu ja odpowiadam za moje dziecko a także za to co się z nim dzieje nawet jak nie mam go na oku.

ZjadaczGłów

Posty: 30