Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

niepubliczne przedszkole wilanów, jakie ?

niepubliczne przedszkole wilanów, jakie ?

Witam. Piszę, bo potrzebna mi pomoc, a właściwie opinie na temat przedszkola w Wilanowie, do którego chodzą wasze dzieci. Mam nadzieję, że polecicie tutaj kilka sprawdzonych miejsc. Z góry dziękuję.

mario72k

Posty: 3

 
Moja Zosia chodzi do niepublicznego przedszkola w Wilanowie o profilu sportowym www.karate-kids.pl. Nie wyobrażam sobie innego miejsca dla niej i szczerze polecam placówkę.

RuFiK

Posty: 9

 
Mnie też zależy na przedszkolu, w jakim pracują miłe panie, jakie z pasją podchodzą do swojej pracy. Szukamy placówki w Wilanowie, może być prywatna.

dedekky

Posty: 24

 
Uważam, że najlepsze przedszkole w Wilanowie będzie jednak prywatne, gdyż jest dłużej czynne. Na pewno jest droższe, natomiast jak pragniesz dziecko zapisać na dodatkowe zajęcia, to wychodzi mniej wiecej tak samo, albo na plus dla niepublicznego przedszkola ;)

Mr Frog

Posty: 13

 
To zależy, czy chcesz posłać dziecko do takiego ogólnego niepublicznego przedszkola w Wilanowie, czy może do profilowanego. Mój syn chodzi do sportowej placówki. Jestem zadowolony, ponieważ widzę, że go to bardzo satysfakcjonuje. Już drugi rok chodzi i widać super postępy. Przedszkole ma swoich trenerów.

mmmm56

Posty: 8

 
Uważam, że najlepsze przedszkole w Wilanowie będzie jednak prywatne, ponieważ jest dłużej czynne. Na pewno jest droższe, ale jak chcesz dziecko zapisać na dodatkowe zajęcia, to wychodzi mniej więcej tak samo, albo na plus dla niepublicznego przedszkola ;)

zlyharyy

Posty: 12

 
Nie mam doświadczenia z takim przedszkolem w Wilanowie, ale muszę przyznać, że pomysł jest bardzo fajny. Poszukam informacji o programie i jak coś, to dam znać. Pozdrawiam.

igorek

Posty: 12

 
A jakie dokładnie zajęcia mają dzieci w sportowym przedszkolu w Miasteczku Wilanów? Pytam, bo zainteresowała mnie ta opcja. Może się zdecydujemy, ale potrzebujemy więcej opinii.

Marys56

Posty: 6