Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

zajęcia dodatkowe dla dzieci Skierniewice, gdzie warto ?

zajęcia dodatkowe dla dzieci Skierniewice, gdzie warto ?

Poszukuję dobrego programisty, który prowadzi zajęcia pozalekcyjne dla młodzieży w Mińsku Mazowieckim i umie zainteresować nauką. Mogą być kursy, warsztaty, jakakolwiek forma.

QwerTery

Posty: 7

 
Ja też bym się skusiła, gdybym wiedziała, kto dokładnie prowadzi warsztaty. Nauka programowania dla dzieci nie powinna być tylko zabawą. Programowanie to dziś szalenie znana branża, w jakiej brakuje pracowników. Jak się uczyć, to po coś :D

GeoFort

Posty: 7

 
U nas było podobnie. W sumie to nie od samego początku syn cieszył się z zajęć, ale już po trzecim chyba powiedział, że fajne lekcje mu wybrałam. Programowanie dla dzieci to naprawdę ekstra sprawa, uczy ważnych umiejętności i cierpliwości.

Jasio

Posty: 21

 
Polecam kursy programowania dla dzieci w tej szkole https://www.giganciprogramowania.edu.pl. Moja córka jest bardzo zadowolona. Nawet nie wiedziałem, iż to całe kodowanie tak bardzo zainteresuję Olę. Polecam. Widzę efekty i satysfakcję dziecka. Szkoła w Wyszkowie, lecz działają w sporo polskich miastach.

wisła1905

Posty: 16

 
Muszę przyznać, iż i mojej Martynie odpowiadają zajęcia dodatkowe dla dzieci z programowania. Gdy opowiada mi o nich, mam chęć spróbować własnych sił w takich kursach. Może się zdecyduję. Na razie jestem bardzo zadowolona, iż coś konkretnego jej się spodobało. Polecam wszystkim!

alus

Posty: 8

 
Na szczęście mój syn nie zrezygnował :) Wręcz przeciwnie, postanowił kontynuować kursy po wakacjach. Jestem ogromnie zadowolona, że programowanie przypadło mu do gustu. Teraz widzę, że to była bardzo dobra decyzja, żeby spróbować właśnie takich zajęć pozaszkolnych dla młodzieży.

Babeczka

Posty: 8

 
Na szczęście mój syn nie zrezygnował :) Wręcz przeciwnie, postanowił kontynuować kursy po wakacjach. Jestem ogromnie zadowolona, iż programowanie przypadło mu do gustu. Teraz widzę, iż to była bardzo dobra decyzja, żeby spróbować właśnie takich zajęć pozaszkolnych dla młodzieży.

srekal34

Posty: 30

 
Jeśli chodzi o informatykę dla młodzieży, to takie zajęcia są naprawdę fajne. Poszerzają wiedzę i gwarantują praktykę, a ta jest najważniejsza. Widziałem, że w Wyszkowie powstało dużo kursów, zwłaszcza z programowania i chyba spróbujemy. Syn ma 10 lat, więc to bardzo odpowiedni wiek.

wrrraak22

Posty: 16