Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Dobre przedszkole w Krakowie

Dobre przedszkole w Krakowie

Cześć, mam dość poważne pytanie, ponieważ zamierzam zapisać niedługo niepełnosprawnego syna do przedszkola. Z rodziną się zastanawiamy, jak podejść profesjonalnie, poważnie do tematu, żeby nie zmarnować dzieciństwa. Mieszkamy w Krakowie, więc kontakty do osób, z którymi można o tym problemie podyskutować bardzo mile widziane.

Kitas

Posty: 8

 
Oczywiście, że kontakt z dyrektorem przedszkola, wizytacja, adaptacja. Dziecko też trzeba przyzwyczaić do wychowawczyni, a to nie zawsze takie proste.

transerwis

Posty: 25

 
Rola wychowania przedszkolnego jest ogromna w dalszym rozwoju, przy wyrabianiu podstawowych nawyków, nawet wykorzystywanych już w dorosłym życiu. Jako rodzic powinnaś postudiować raporty naukowe.

sertus

Posty: 18

 
Z tego co wiem, orzeczenie o niepełnosprawności nie wyklucza z normalnego przedszkola, ale program masz na pewno lepiej dopasowany w jednostkach wyspecjalizowanych. I tak zawsze jakieś dodatkowe punkty przy rekrutacji się pojawią.

Marko

Posty: 9

 
Porozmawiaj z dyrektorką przedszkola https://smoczadolina.edu.pl/ Teresą Sternal. Babka z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, bardzo pozytywnie zakręcona, skupiona na dzieciakach, również z orzeczeniem. Przedszkole działa w atmosferze integracji, ale bez tego społecznego, „politycznego” zacięcia. Po ludzku, krótko mówiąc. Powiem tak. Zapis dziecka do przedszkola to jest naprawdę trudny wybór. Pochodź, posprawdzaj. Ja ci zostawiam ten kontakt, bo nie wiem, czy tańsze przedszkole w Krakowie działa. 400 złotych czesne, z orzeczeniem zdaje się 100 złotych, ale musisz dopytać. Mówię z pamięci. Kadra super otwarta, miła, kochająca dzieciaki. To widać po pierwszym kontakcie, szczerze mówiąc.

3

Posty: 6

 
Zauważyłam to właśnie, że im mniejsza grupa w przedszkolu, tym mniej kłótni i dziwnych sytuacji.

syrena88

Posty: 13

 
Trzylatków ciężko przekonać do kontaktów z rówieśnikami momentami. Przedszkola, w których dominują trzylatki to zawsze wartościowe jednostki. Tak wynika z moich obserwacji.

milenka

Posty: 13