Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

e-korepetycje matura, poszukuję

e-korepetycje matura, poszukuję

Opłaca się wybierać e-korepetycje na maturę? Nie wiem czy lepszy jest kontakt w cztery oczy czy przez kamerkę internetową? Ktoś korzysta z takich korepetycji? Byłoby dobrze gdybyście mi coś doradzili. Czekam na odpowiedź.

weryl77

Posty: 3

 
Mnie były potrzebne korepetycje z wiedzy o społeczeństwie i znalazłem je w internecie. Przez Internet można odbyć inne lekcje z matematyki czy fizyki.

igorek

Posty: 12

 
Według mnie skoro płacimy za edukacje w podatkach to szkoły winny zagwarantować wszystkim wiedze, która jest potrzebna do zaliczenia egzaminów. Jeśli tego nie robią to znaczy, iż chyba z tym szkolnictwem coś jest nie tak jak trzeba i powinno się to zmienić.

deamonix1

Posty: 22

 
Korzystałem z korepetycji online matura i jestem bardzo zadowolony. Normlanie dojazd o korepetytora zajmował mi godzinę. Teraz siadam i odbywam lekcje. Według mnie to jest najlepsze rozwiązanie.

Koko45

Posty: 4

 
U mnie zawsze historia była na niskim poziomie. Nie lubię jej za bardzo. Okazało się, że jeśli pójdzie się na takie korepetycje z historii i trafi się na kogoś, kto się na tym zna to taka osoba jest w stanie nas zachęcić do historii. Moje nastawienie się teraz zmieniło, co nie oznacza, że stałem się jakiś wielkim jej miłośnikiem.

yarofe

Posty: 26

 
Mnie były potrzebne korepetycje z wiedzy o społeczeństwie i odnalazłem je w internecie. Poprzez Internet można odbyć inne lekcje z matematyki czy fizyki.

pawel253

Posty: 10

 
Dobrze jest trafić w takie miejsce gdzie znajdziemy wszystkie znane przedmioty. Wówczas można się dokształcać z nich. Lepiej byłoby mieć wiedzę ze szkoły, lecz każdy wie jak to jest.

Januszek

Posty: 19

 
Dobrze jest trafić w takie miejsce gdzie znajdziemy wszystkie popularne przedmioty. Wtedy można się dokształcać z nich. Lepiej byłoby mieć wiedzę ze szkoły, ale każdy wie jak to jest.

Karwan

Posty: 9

 
U mnie zawsze historia była na niskim poziomie. Nie lubię jej za niezwykle. Okazało się, iż jeżeli pójdzie się na takie korepetycje z historii i trafi się na kogoś, kto się na tym zna to taka osoba jest w stanie nas zachęcić do historii. Moje nastawienie się teraz zmieniło, co nie oznacza, iż stałem się jakiś wielkim jej miłośnikiem.

MisiekKce

Posty: 19

 
Mnie były konieczne korepetycje z chemii i odszukałem je na https://zdajesz.com. Polecam tę stronę, bo można odszukać najlepszych nauczycieli, którzy wiedzą, w jaki sposób przekazywać swoją wiedzę. Super atmosfera.

Madzia

Posty: 8