Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

korepetycje matematyka poznań, szukam

korepetycje matematyka poznań, szukam

Znacie kogoś, kto udziela korepetycji z matematyki w Poznaniu na poziomie zaawansowanym? Mogę do takiej osoby dojechać, ale może również przyjechać do mnie. Gdyby była możliwość prowadzenia lekcji zdalnie to byłoby super.

alilcjaa

Posty: 4

 
Nie miałem czasu zbyt wiele, dlatego wolałem postawić na e-korepetycje z chemii w Poznaniu. Dwa razy w tygodniu miałem lekcje i faktycznie pomogło mi to bardzo w nauce.

Wariat

Posty: 8

 
Mnie akurat sąsiad pomógł z korepetycjami. Wiem, iż moja znajoma chodziła na korepetycje z matematyki w Poznaniu do jakiejś osoby, która miała sporą wiedzę. Nie wiem czy to był jakiś nauczyciel czy student, albowiem nie interesowałem się tym za niezmiernie, natomiast w każdej chwili może ją o to zapytać.

NBA-dresy

Posty: 4

 
Bardzo mi się podobały e-korepetycje z biologii w Poznaniu, bo dużo się nauczyłem. Pomagał mi student, który miał dużą wiedzę. Najważniejsze to trafić na kogoś, kto nie tylko ma wiedzę, ale jeszcze potrafi ją przekazać. Wtedy wystarczy odbyć kilka lekcji i już człowiek wie znacznie więcej. Polecam korepetycje przez Internet.

Dersei02

Posty: 27

 
Miałem różne opcje do wyboru, niemniej jednak ostatnie zdecydowałem się na e-korepetycje z matematyki w Poznaniu i jestem niesłychanie zaspokojony. Poprzez Internet, jeżeli się tylko chce można wytłumaczyć nawet trudne zagadnienia matematyczne.

gruszk45

Posty: 17

 
Miałem korepetycje z angielskiego w Poznaniu, ale stacjonarne. Jestem zadowolony. Osoba, która mi ich udzielała miała naprawdę bardzo duże doświadczenie. Wiedza to nie wszystko, bo trzeba wiedzieć jak ją przekazać.

Worms

Posty: 13

 
Dla szukających korepetycji z chemii w Poznaniu polecam https://www.korepetycje.plus/. Tutaj odszukacie również inne przedmioty. Strona super działa i mnie pomogła.

Nikotymmm

Posty: 5

 
Jakiś czas temu miałem problemy z hiszpańskim, ale byłem na korepetycjach i wszystko zakończyło się dobrze. Wybrałem zwykłe korepetycje z języka hiszpańskiego prowadzone na miejscu u jednego ze studentów. Po kilku lekcjach było już naprawdę bardzo dobrze. Sam byłem zaskoczony jak dużo dają takie korepetycje.

mew soncz7777

Posty: 12

 
U mnie z Internetem zawsze problemy, dlatego wolałem pojechać na korepetycje z biologii do Poznania i tam się wszystkiego bardzo dobrze nauczyłem. Polecam.

Acclaim

Posty: 11

 
Moja córka miała korepetycje z niemieckiego w Poznaniu i mnóstwo na tym zyskała. Wybraliśmy opcję z dojazdem. Oczywiście troszkę czasu trzeba było na to zarezerwować, niemniej jednak jestem zwolennikiem nauki w cztery oczy i to bez komputera. Ona też jest bardzo zadowolona z tego.

Anno Domini

Posty: 13