Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture
Strona główna > Zdrowie a uroda > Ozdoby do włosów > damska biżuteria sklep online

damska biżuteria sklep online

damska biżuteria sklep online

Skąd polecacie zamawiać pióra koguta do wyrobu biżuterii? Kilka sklepów już sprawdziłam, ale zależy mi na najlepszej jakości, dlatego proszę o poradę!

umberko3

Posty: 28

 
W sumie od dziecka byłam uzdolniona plastycznie, także mi robienie biżuterii jakoś przyszło naturalnie i ponoć nieźle mi to wychodzi ;) Co do sklepów to różnie można trafić, w każdym mają coś lepszego i gorszego, w jednym lepsze rzemienie, w drugim lepsze kryształy itd.

zeus83

Posty: 30

 
Ostatnio zamawiałam trochę rzemienia ze strony www.newcraft.eu. Tutaj bym polecała poszukać takich półfabrykatów, bo mają dobry stosunek jakości do ceny. Jest to rzemień naturalny o przekroju okrągłym, idealnie się sprawdza podczas pracy. Fajnie, że mają duży wybór kolorów, można pokombinować ;) pozdrawiam!

Nowa

Posty: 24

 
Widziałam podbne wątki już na kilku forach i w sumie jest trochę problem, żeby znaleźć takie warte uwagi sklepy. No, ale szukać trzeba ;)

Riko64

Posty: 26

 
No jakby nie było od jakości elementów dużo zależy. Dobry pomysł jest ważny, ale jeśli będzie źle przygotowana, źle złożona biżuteria to nawet pomysł się nie obroni sam.

Modniś

Posty: 20

 
Trudna sprawa z takim sklepem szczerze Ci powiem. Sama szukam od dłuższego czasu i na nic wartego uwagi trafić nie potrafię. Nie wiem, może źle szukam czy coś;/

k124l

Posty: 30

 
Oo, ja to mam koleżankę, która zajmuje się produkcją biżuterii i też ją sprzedaje, i co jak co ale na brak zbytu nie narzeka. Podpytam ją skąd bierze materiały. Pzdr.

gumisiek45

Posty: 32

 
Oj kochana, nic tutaj niestety nie podpowiem. Nie mam pojęcia gdzie takie rzeczy sprzedają w dobrej jakości. Powodzenia i trzymaj się. ;)

Zuchman

Posty: 21

 
Ja to szukam białych pereł, bo mam kilka pomysłów jakby je fajnie wykorzystać przy naszyjniku. Jak już znajdę i skończę swoje dzieło to na pewno je wam tutaj pokażę ;-)

Rodon22

Posty: 34