Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

strony Łódź, znacie ?

strony Łódź, znacie ?

Znacie kogoś od stron internetowych z Łodzi? Poszukuje firmy na miejscu, bo wówczas podjadę do nich i na bieżąco będę dopasowywał cały projekt pod swoje wymagania.

FalaSmiechu

Posty: 2

 
Strona to podstawa. Może być prosta albo rozbudowana. Najistotniejsze żeby była, zatem trzeba się zgłosić do firmy, jaka strony wykonuje na zamówienie.

Fanatyk

Posty: 4

 
Niby stronę można zrobić samodzielnie, natomiast trzeba się na tym znać. Tym niezwyklej, iż dzisiaj trzeba zrobić stronę responsywną, jaka działa na wszystkich urządzeniach.

Zlomex

Posty: 6

 
Korzystałem dawno temu z oferty firmy, która tworzyła strony w Łodzi i mi zrobili wizytówkę. Do dzisiaj strona działa, bo była tak nowoczesna, że jednocześnie ponadczasowa. Dużo za nią nie wydałem, ale między czasie przez te wszystkie lata bardzo dużo na tym zarobiłem. Polecam mieć własną stronę internetową.

alklu7

Posty: 5

 
Znajomy korzystał z firmy, która zajmowała się stronami internetowymi w Łodzi i jest niezwykle zaspokojony. Dowiem się dokładnie, do kogo się zgłosił. Mnie się jego strona też niezwykle podoba. Nie każdy potrafi wykonać dobrą stronę, która jest czytelna i na jakiej w łatwy sposób można odszukać wszystkie istotne informacje.

Kitas

Posty: 4

 
Polecam firmę od stron internetowych w Łodzi https://www.icp.info.pl, bo oni na wszystko są rzeczywiście bardzo dobrze przygotowani. Tworzą proste projekty jak i te bardzo skomplikowane. Nikt lepiej od nich się na tym nie zna.

Tadzin

Posty: 3

 
Sam nie ma strony, bo mam małą firmę i klientów szukam blisko miejsca zamieszkania, ale wielu znajomych takie strony posiada. Mówią, że obsługa jest bardzo prosta i zyski są duże. Dzisiaj klient szuka informacji w internecie. Jeśli ich nie znajdzie to rezygnuje z danej firmy.

fuszerk78

Posty: 4

 
Bez strony dzisiaj nie ma klientów. Dzisiaj każdy, jeśli czegoś szuka to wchodzi na Internet. Ta firma, która ma stronę, opisane, co robi, a jeszcze lepiej jak ma ceny ma przewagę nad innymi. Warto mieć dokładnie to samo.

weryl77

Posty: 3

 
Nie ma znaczenia czy to mała czy duża firma to przydaje się strona internetowa. Można mieć prostą stronę z informacjami o firmie i nic więcej. To przynosi naprawdę duże zyski.

Kitas

Posty: 6

 
Trzeba mieć stronę internetową. Nawet, jeżeli to jedna strona i adres i opis tego, czym się zajmujemy to i tak opłaca się ją trzymać. Jeżeli firma jest dostępna w internecie to ma większe możliwości na znalezienie klientów nie tylko ze swoich okolic, ale z całego kraju. Można przecież mieć strony internetowe w kilku językach.

Black_Riot

Posty: 4