Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

bidon, szukam

bidon, szukam

Potrzebny mi filtr do butelki dafi, ale nie wiem gdzie mogę zamówić oryginalne produkty. To ma być coś z logo dafi, bo innych filtrów nie chce. Jeśli znacie jakiś sklep internetowy, który prowadzi sprzedaż takich filtrów do dajcie mi znać.

RufleX

Posty: 1

 
Największy wybór butelek do wody mają na stronie https://sklep.dafi.pl/produkty/butelka-filtrujaca.html. To firma, która jest niezwykle dobrze przygotowana, zatem jest w stanie zaoferować nam dokładnie to wszystko, czego poszukujemy.

TomekK

Posty: 2

 
Na pewno można zamówić filtry do butelek dafi i w łatwy sposób je wymienić na nowe. Wiem, bo sam z tego korzystałem, ale to było jakiś czas temu. Dzisiaj dostęp do takich filtrów jest o wiele łatwiejszy, bo wystarczy trochę poszukać w internecie.

Oleczka1

Posty: 4

 
Według mnie butelka dafi z filtrem to strzał w dziesiątkę. Jest tania i łatwa w obsłudze, wobec tego mam ją w wielu przypadkach przy sobie. Czysta woda to dla mnie priorytet, a wcale nie jest bezproblemowo taką odszukać. Po co mam kupować wodę w plastikowych butelkach skoro mogę sam sobie taką wykonać? Oszczędzamy pieniądze i planetę.

Blitz55

Posty: 21

 
Według mnie butelka dafi z filtrem to strzał w dziesiątkę. Jest tania i łatwa w obsłudze, dlatego mam ją często przy sobie. Czysta woda to dla mnie priorytet, a wcale nie jest łatwo taką znaleźć. Po co mam kupować wodę w plastikowych butelkach skoro mogę sam sobie taką zrobić? Oszczędzamy pieniądze i planetę.

dubuś23

Posty: 7

 
Widziałem w internecie ofertę na dzbanki filtrujące szklane i myślę, że z niej skorzystam. Plastik zachodzi takim czymś i za dobrze nie wygląda, a szkło to szkło.

Miluśkooo2

Posty: 7

 
W moim samochodzie zawsze mam butelkę z filtrem, bowiem nigdy nie wiem, kiedy może mi się przydać. Dla mnie to najlepsze rozwiązanie, bowiem nie trzeba kupować tony plastiku. Nasza planeta ma go już za sporo, zatem pożądane byłoby o nią zadbać tak, aby nasze dzieci później nie posiadały nam tego za złe. Ta butelka jest do tego najlepsza.

Killer85

Posty: 19

 
Na pewno można zamówić filtry do butelek dafi i w prosty sposób je wymienić na nowe. Wiem, bo sam z tego korzystałem, natomiast to było jakiś czas temu. Dzisiaj dostęp do takich filtrów jest o wiele łatwiejszy, bo wystarczy troszkę poszukać w internecie.

szef82

Posty: 4

 
Na pewno wybór filtrów dafi do butelek jest bardzo duży, dlatego znajdziemy to, czego szukamy. Producent dokładnie opisuje jak trzeba wymieniać filtry i kiedy ale wyleciało mi to z głowy. Muszę sprawdzić w instrukcji obsługi.

olidaks

Posty: 4

 
Korzystam, na co dzień z filtrów przepływowych i jestem niesłychanie zadowolony. Woda nie była najlepszej, jakości lecz teraz się to zmieniło, wobec tego takie rozwiązanie polecam innym. Nie kosztuje taka cała instalacja wiele i można ją na własną rękę sobie zamontować.

dzannne

Posty: 7