Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

podwodne wakacje, gdzie znajdę ?

podwodne wakacje, gdzie znajdę ?

Pomożecie wybrać jakieś ciekawe miejsce na wakacje? Gdzie polecacie wybrać się w ramach słonecznych wysp. To pierwsze wakacje w tak odległy teren, więc koniecznie chyba z jakimś biurem, agencją.

Lechu351

Posty: 7

 
U nas też w planach podwodne wakacje i jakość nie możemy zdecydować się na region. Podobno Tajlandia jest świetnym miejscem, ale to trochę daleko i tanio nie będzie :( Mamy kilka możliwości do wyboru.

Rysiek_99

Posty: 13

 
Tajlandia Birma to moje regiony :) Nie zamieniam tego letniego wypadu na nic innego, bo cenię sobie tamtejsze atrakcje i wszelkie wycieczki. Ogólnie chwalę te miejsca za kulturę rdzennych mieszkańców, mega przyjaźnie nastawieni do życia. Inna kultura, inne wszystko, aż nie chce się wracać do teraźniejszości :D

Galagda

Posty: 13

 
To jaka z agencji ma taką elastyczną ofertę, bowiem osobiście z wieloma kwestiami też bym sobie poradziła na miejscu. Gorzej tylko z safari w Azji, bowiem wybieram się głównie na wakacje właśnie w celu nurkowania :)

serwus

Posty: 7

 
Jak nurkowanie i te sprawy to tylko Tajlandia :D Miałem ostatnio dylemat, co wybrać, ale dobrze, iż znajomi podpowiedzieli Phuket wyspę egzotyczną z rzeczywiście mega atrakcjami. Korzystałem z tej agencji turystycznej http://thailand-trips.pl.

Kitas

Posty: 14

 
Odwiedziliśmy Tajlandię na własną rękę i nie mieliśmy żadnych przykrych przygód. Trochę doświadczenia w tego typu podróżach mamy. Jak pierwszy raz to możesz wybrać biuro, jakie ma jakąś elastyczną ofertę i wówczas zawsze wychodzi taniej, bowiem sobie ją sama układasz wedle swojego budżetu.

wrrraak22

Posty: 11

 
Phuket to również moje najpiękniejsze miejsce na liście, jeżeli chodzi o egzotyczną wyspę. Trekking bez wątpienia dał najbardziej w kość, bo pracę z mężem mamy siedzącą. W takich plenerach sprawa wygląda jednak zupełnie inaczej. Zakochaliśmy się w wyglądzie dżungli. Lepszej przygody nie ma :D

Black_Riot

Posty: 15

 
Ile taniej może być, jak się zdecydujemy na własną rękę? Jak na razie ceny hotelu itp. nic na nie mówią. Azja od dawna jest miejscem, do którego chcemy się wybrać całą rodziną. Byłyby to najpiękniejsze indywidualne wakacje. Jednak szukamy nieco tańszej alternatywy.

Polaczek90

Posty: 4